1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Ruļļu komplekts ar siksnu (12)

Zobsiksnas komplekts SKF VKMA 01251

Preces kods: AL13830261
  • Mēs piegādājam uz
    United States
    Mēs piegādājam uz United States un citām valstīm.

    Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 208 un mazām precēm ar svaru līdz 10 kg

    United States varam nodrošināt dažādas piegādes iespējas. Piegādes datums un maksa ir norādīti iepirkumu grozā.

    Varat izsekot savam sūtījumam, izmantojot īpašu izsekošanas saiti, ko saņemsiet uzreiz pēc pasūtījuma apmaksas.
  • 159.26 eur
    • var pasūtīt
    • 9 pcs
  • piegādāsim pēc pasūtījuma
    07.12.2021, 13:55
    If you order now, the products will be delivered from the warehouse to ALVADI store on 07.12.2021 12:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Pievienot grozam
Manufacturer SKF
Kods VKMA 01251
Prece Zobsiksnas komplekts
Siksna ar trapecveida zoba profilu
Siksnas platums [mm] 25
Zobu skaits 141
OEM kodi:
AUDI 038 109 244 P
AUDI N 905 969 06
AUDI N 905 969 02
AUDI N 900 744 04
AUDI N 900 744 01
Parādīt vairāk
Rezerves daļu ražotāji izmanto kodus, lai pareizi noteikt rezerves daļas.
Zemāk redzams kodu saraksts, ar kuriem šī daļa saderīga:
ALVADI AL13830261
AUDI 038 109 244 P
AUDI N 905 969 06
AUDI N 905 969 02
AUDI N 900 744 04
AUDI N 900 744 01
AUDI N 101 693 03
AUDI N 019 531 5
AUDI N 014 634 1
AUDI N 011 558 13
AUDI N 011 558 11
AUDI N 011 525 20
AUDI 058 109 244
AUDI 03L 109 244 D
AUDI 038 198 119 E
AUDI 038 109 244 Q
AUDI N 019 531 3
AUDI 038 109 244 M
AUDI 038 109 244 H
AUDI 038 109 244 E
AUDI 038 109 244 B
AUDI 038 109 243 N
AUDI 038 109 243 H
AUDI 038 109 243 G
AUDI 038 109 243 F
AUDI 038 109 243 D
AUDI 038 109 243
AUDI 038 109 119 R
AUDI 038 109 119 M
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
DOLZ SKD013
EAN 7316572279120
FEBI BILSTEIN 21720
FORD 7200639
FORD 1103011
FORD N900744 VX01
FORD N019531 VX3
FORD 7201524
FORD 1125157
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HUTCHINSON KH 160
IKARUS VKMA 01251
INA 530 0082 10
OPTIBELT KT1319
OPTIMAL SK-1258
QUINTON HAZELL QBK437
QUINTON HAZELL QBK438
RUVILLE 5549170
SALERI 4133350
SEAT 038 109 244 B
SEAT 038 109 243 F
SEAT 038 109 243 G
SEAT 038 109 243 H
SEAT 038 109 243 N
SEAT 038 109 244 H
SEAT 038 109 244 E
SEAT 038 109 244 M
SEAT 038 109 244 P
SEAT 038 109 244 Q
SEAT 038 198 119 E
SEAT 058 109 244
SEAT 038 109 243
SEAT 03L 109 244 D
SEAT N 101 693 03
SEAT N 011 525 20
SEAT 038 109 119 M
SEAT N 905 969 06
SEAT N 905 969 02
SEAT N 900 744 04
SEAT N 900 744 01
SEAT 038 109 119 R
SEAT N 019 531 5
SEAT N 019 531 3
SEAT N 014 634 1
SEAT N 011 558 13
SEAT N 011 558 11
SKF VKMA 01251
SKODA N 900 744 04
SKODA N 905 969 06
SKODA N 905 969 02
SKODA 038 109 243 H
SKODA N 900 744 01
SKODA 038 109 244 H
SKODA N 011 558 13
SKODA N 011 558 11
SKODA N 011 525 20
SKODA 058 109 244
SKODA 03L 109 244 D
SKODA 038 198 119 E
SKODA 038 109 244 Q
SKODA 038 109 244 P
SKODA 038 109 244 M
SKODA 038 109 244 E
SKODA 038 109 244 B
SKODA 038 109 243 N
SKODA 038 109 243 G
SKODA 038 109 243 F
SKODA N 014 634 1
SKODA 038 109 243
SKODA 038 109 119 R
SKODA 038 109 119 M
SKODA N 019 531 3
SKODA N 019 531 5
SKODA N 101 693 03
SNR KD457.37
VW N 900 744 04
VW N 905 969 06
VW N 905 969 02
VW N 019 531 5
VW N 900 744 01
VW 038 109 244 H
VW 038 109 119 M
VW 038 109 119 R
VW 038 109 243
VW 038 109 243 D
VW 038 109 243 G
VW 038 109 243 H
VW 038 109 243 N
VW 038 109 244 B
VW 038 109 244 E
VW 038 109 244 M
VW N 101 693 03
VW 038 109 244 P
VW 038 109 244 Q
VW 038 198 119 E
VW 03L 109 244 D
VW 058 109 244
VW N 011 525 20
VW N 011 558 11
VW N 011 558 13
VW N 014 634 1
VW N 019 531 3
VW 038 109 243 F
artikul VKMA01251